Ilsted Peter (1861 - 1933)
Švadlenka, signováno vpravo dole tužkou Peter Ilsted, vlevo dole číslováno tužkou 50/18, barevná mezzotinta/papír, 16 x 12 cm, silně poškozeno (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Ilsted Peter (1861 - 1933)
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |